[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Zajmujemy się wynajmem sprzętów do prania ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy sprzęty do prania marki Karcher. Oferowane urządzenia są regularnie serwisowane.

Posiadamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z sprzętem przekazuję dwie ssawki: do czyszczenia narożników a także do prania wykładzin.

Jest szansa użyczenia na jeden dzień lub cały weekend. Sprzęt można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w biurze wypożyczalni. Na terenie stolicy i podwarszawskich miejscowości np. w Pruszkowie czy Wołominie dostarczamy i zabieramy ekstraktor bezpośrednio do Konsumenta.

Trzeba czyścić narożniki nie mniej niż 2 razy. Dzięki okresowemu praniu można zachować schludny wygląd narożnika. Wewnątrz tapicerki rozmnaża się ogromna ilość bakterii. Ponadto poplamiona kanapa nie prezentuje się ładnie.

Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa ze stolicy z reguły proponują pranie tapicerki metodą wypłukiwania. Polega ona na praniu tapicerki roztworem wody i proszku. To nieskomplikowana i wyjątkowo efektywna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy możliwe jest usunięcie różnorodnych plam z wykładziny? W zdecydowanej większości tak. Należycie przemyślana metoda razem z odpowiednim odkurzaczem oraz odpowiednimi środkami czyszczącymi pozwala usunąć bardzo ciężkie plamy, które źle wpływały na wygląd narożnika.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię