[Firma] Szkolenia Excel

  • By Grzegorz
  • Kategoria Nauka

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta posiada profesjonalne kursy Microsoft Excel zarówno dla osób początkujących w których uczestnik zaczynająca pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami robienia i funkcjonowania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już pracują w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , segregowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Microsoft Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć kurs .

Na stronie firmy Langolian znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel jak również pozostałe kursy z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące kursów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Szkolenia Excel realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Warszawie Białymstoku , Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do potrzeb i poziomu zgłoszonych uczestników.

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma zajęć online niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Trener cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano26.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię